| Meineherz a întrebat:

IMPORTANT! Site-uri unde pot descarca melodia "Ani de liceu"(original-Stela Enache) + alte melodii de "Adio a-12-a". Fundita asigurata!;-)

Răspuns Câştigător
| TwEEty_9286 a răspuns:

Intrii pe Google si scrii : "download Romania", intri pe prima chestie care-ti apare, si scrii melodia pe care o cauti pe "fileshare", mai departe sunt sigura ca te vei descurca. xD ( uite link-ul eventual : http://downloadromania.blogspot.com/,cauti melodia scriind in chenarul albastru! )

| Meineherz explică (pentru TwEEty_9286):

Multumesc frumos. Te-am pupat! :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube-mp3.org/