| AlinaGeorgiana01 a întrebat:

In 10 zile vine ziua mamei, imi puteti spune ce as putea sa ii cumpar?(apropo nu vreau ghivece si tablouri)Ceva ce v-ati dori voi.
P. S implineste 45 de ani.Plz help me. fundita +voturyy.winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva simbolic ar fi suficient.Cred ca s-ar bucura foarte mult sa-i spui din suflet:Sarut mina mama, la multi ani si sa-i urezi toate cele.Parintii,nu asteapta daruri scumpe de la copii ci respect si iubire.Mult noroc si "la multi ani" mamei tale.

9 răspunsuri:
| mean a răspuns:

Daca ai o poza cu voi 2 ai putea s-o imprimi pe cana...
Cadoul ideal dupa parerea mea...

| LolaGreen a răspuns:

Pai ai putea sa organizezi cu tatal tau o petrecere in secret sau sai cumperi o bratara sau sa i faci tu ceva felicitari sau tablou se va bucura. sper ca te-am ajutat. la multi ani mamei tale.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Braţară
parfum dă mui3re (little black dress)
o cină cu tactu'
un ghiveci fara tablou in el laughing)
si un tablou in care e desenat altceva decat un ghiveci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu are nevoie de daruri mari.Tu esti destul.

| Senorita2000 a răspuns:

Cumpara-i un parfum,daca stii ce numar poarta ii poti cumpara o pereche de sandale sau cizme [pentru ca vine iana],o bluza, un tricou, ceva lantisor din argint.

| mEr a răspuns:

Cumpara-i o haina daca ii stii marimea sau daca nu niste pantofi nu ma lua in deradere sunt baiat nu stiu ce isi doresc femeile

| mada2003 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un parfum, sa scoti o poza cu voi 2 si sa o pui in rama si sa o aiba amintire cu tine. Poti sa-i cumperi si o felicitare draguta in care sa scrii ceva, gasesti pe net.Si un buchet de flori.

| lifesbeautiful a răspuns:

Un parfum, un buchet de flori, un inel...Gestul conteazabig grin

| tilica91 a răspuns:

Pai... haine, cosmetice(cum ar fi cele de la avon), bijuterii