| Caffe a întrebat:

In 2011 a-ti copiat la bac? daca da, detaliati cum sau cu ce, multumesc anticipat

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai e mult pana dau BACU dar uite niste metode bune de copiat :X :
http://fituica.com/cum-sa-copiezi/
Success

| Caffe explică:

Nu sunt tampenii Biscuitel. Toata lumea stie ca inainte se copia pe rupte si bacu era luat de toata lumea, acu.m cu ajutorul scumpului Funeriu nu se mai poate, si vreau sa stiu daca sunt persoane care au invins sistemul de la bac

| Biscuitel a răspuns:

Terminati cu tampeniile... de ce credeti ca au pus astia camere?straight face