| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa faci ca sa atragi privirile la o intalnire? sunt fata... dau fundita si va rog sa detaliati raspunsurile! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| danielaxyz a răspuns:

Sa pasesti ca un fotomodel,sa fii cu zambetul pe buze tot timpul,sa glumesti,sa te comporti normal ca si cum ai fi in preajma cuiva din familie, sa nu pui intrebari indraznete, sa razpunzi la intrebarile care te pun in incurcatura intr-un mod glumet

5 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Sa fii tu insuti. Cred ca toata lumea tine cont de ce e in interior.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Hainele fac cât 1000 de cuvinte, zicea un prieten. Caută-ți niște haine atrăgătoare pe http://hainefemei.info :D

| bogdanworld a răspuns:

Te imbraci bomba, cu haine de calitate. intra pe www.fashion-star.ro si vezi

| gigel68 a răspuns:

Sa te impiedici. sigur toata lumea o sa observe. si daca ai noroc or sa sara cativa sa te ajute sa te ridici.

| OnlyBlack a răspuns:

Buna parerea mea este ca ar trebui in primul rand sa alegi o tinuta eleganta si sa cauti culoarea care ti se potriveste cel mai bine.Mai apoi trebuie sa alegi un parfum care sa te puna in evidenta, un parfum de durata.Machiajul este foarte important atunci cand vrei sa seduci pe cineva dar sftaul meu este sa nu te machiezi prea strident si sa fii cat mai naturala.Cred ca un luciu de buze ar fi foarte okwinking. Parul ai putea sa il incretesti si sa il prinzi sus sau sa iti prinzi o agrafa care sa se asorteze cu imbracamintea, iar in picioare ai putea sa iti iei niste pantofi cu toc inalt ca sa atragi atentiawinking. Mult SUCCES! Si sper din suflet ca te-am ajutatwinkingwinking! Funditabig grinbig grinbig grin?