| LuuvCaty a întrebat:

Pentru fiecare fata/baiat, prietenul/prietena ei/lui este special pentru ea/el.
Ce este special la prietenul/prietena voasta?!?! Detaliati! :*
Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| EmanuelaRitisan a răspuns:

Prietenul meu e special pentru ca mereu s-a luptat pentru mine chiar si cand eu nu mai faceam asta..si datorita acestui lucru acum suntem impreuna din nou..are un mod aparte de a ma intelege si doar el poate sa faca asta doar el poate sa ma iubesc asa cum o face si ma respecta mereu...niciodata nu o vrut ce vrea majoritatea baietilor.e special pentru ca e persoana care o iubesc cel mai mult din lumea asta pe care al ador cel mai multhappy

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Da foarte special! ador cand imi spune te iubesc, cand il vad cat de sincer este cu mine, cat de mult ma iubeste si cat. Multa ma respecta!

| RAY a răspuns:

Ce este special la prietenul/prietena voasta?!?!

lipsa ei cred

| Wehes a răspuns:

Faptul ca se comporta natural si nu incearca sa fie ceea ce nu este. ( scurt si la obiect ).