| abcdc a întrebat:

In 6 zile ajung la mare, pentru ca am fost ocupata cu bacul nu m-am putut ocupa de mine, astfel m-am ingrasat si pe corp am o puzderie de vergeturi si nu mai zicv de celulita.Cum scap urgent de vergeturi? si sa nu ma luati cu : de vergeturi nu scpai decat la dermatolog pentru ca vedetele noastre au scapat fara interventii chirurgicale si mai stiu eu ce, doar cu anumiter creme, ce-i drept mai scumpe.Eu ne mai avand timp sa incerc 1000001 de creme va rog sa-mi spuneti una care la voi a functionat, va rog:9 fetelor nu fiti relesad imparasiti-ne si noua secretul vostru:*.v-am pupat :* funda daca vreti asa mult.

1 răspuns:
| paulanagy a răspuns:

Si eu mi-as dori din suflet sa aflu asta in 0 saptamana m-am ingrasat 2 kilograme si am facut niste vergeturi de doamne fereste si nu stiu cum sa scap de ele nicicumI don't want to see