| davidionut5294 a întrebat:

În aceasta perioada stau cam prost în a fi activ fizic. Am renunțat la toate sporturile și sunt într-un stres continuu, nu dorm noaptea etc.
Deocamdată, aș vrea să mă bazez pe mâncare, învățat, odihnă, reglarea stresului. Dar pe de o altă parte, m-am gândit să fac acasă antrenament de la o aplicație, iar la vară să încep sporturile mele preferate, precum: sală, fotbal și Box.
Mă puteți ajuta cu niște sfaturi?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu renunta la sport. Deja spui ca ai probleme.

| MarianWLF a răspuns:

Poti incepe cu exercitii calistenice simple daca nu ai timp, flotari, genoflexiuni, abdomene, tractiuni daca ai o bara, salvezi timp neavand nevoie sa mergi la sala.

| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta lasa antrenamentele si boxul si axeaza-te pe ce este mai important: scoala, invatat, odihna!

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca nu iti va face bine sa renunti de tot la sport, nici pe plan psihic si nici pe plan fizic, mai ales daca erai/esti pasionat. Acesta te ajuta enorm pentru a controla stresul etc. prin urmare poate nu ar strica sa iti faci timp pentru a practica din nou unul din cele trei.Succes.