| TinitaStoessel a întrebat:

In anul 2013 eram indragostita de un baiat. Eu si ne intalneam mereu la scoala si ne dadeam intalnire dar nu eram impreuna. La un locat, Hillis, vorbeam si noi putin-nitel si a venit momentul. El m-a sarutat. Ne-am despartit in August 2014. A fost o iubire puternica. In septembrie imi trecuse despartirea. Acum m-am indragostit de altcineva. Si el e indragostit de mine si suntem impreuna. Imi aduce flori, cadouri. Sunt complet topita dupa el.De ce credeti ca fostul meu iubit s-a despartit de mine, eu nu-l iubesc dar nu stiu de ce s-a despartit de mine, l-am intrebat si eu cu ce motiv, dar chiar daca ne-am despartit in august are si el prietena, dar vreau raspunsul de la el?

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

La varsta voastra, sentimentele nu dureaza mult. Spui despre tine ca a fost o iubire puternica, dar nu-l mai iubesti. Tot asa si el. As zice ca daca te intereseaza, tot mai tii la el chiar daca nu vrei sa recunosti.