| titicristina21 a întrebat:

In bara de star e o iconita cu sunet dar nu am x pe ea si nu merge suntetul ce sa fac, cand dau drumul la muzica canta dar nu se aude nimic va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai dai volumul mai tare...

| titicristina21 explică (pentru DoarBogdan):

E la maxim dar cand ascult pe youtube nu mere

| DoarBogdan a răspuns (pentru titicristina21):

Poate ai dezactivat sonorul la yt.

| titicristina21 explică (pentru DoarBogdan):

Nu

| DoarBogdan a răspuns (pentru titicristina21):

Apasa acolo pe x sa nu mai fie. Sau poate ti-ai dezactivat driverul audio. Ai umblat pe acolo?

| titicristina21 explică (pentru DoarBogdan):

Cred ca l-am dezactivat sunetul de la youtube cum il fac inapoi zi pas cu pas

| DoarBogdan a răspuns (pentru titicristina21):

Cum sa activezi sunetul de youtube? Pai acolo langa butonul play e butonul de volum. Selecteaza volumul mai tare.

| titicristina21 explică (pentru DoarBogdan):

Nu merge

| DoarBogdan a răspuns (pentru titicristina21):

Cum sa nu mearga. Dar in rest iti merge sonorul? Si ma refer la orice in afara in youtube.

| titicristina21 explică (pentru DoarBogdan):

Nu pe nici-un site nici de pe cd doar pe skype se aude atat

| DoarBogdan a răspuns (pentru titicristina21):

Dar nu imi dau seama. Esti sigura ca sonorul e pornit?

| titicristina21 explică (pentru titicristina21):

Da pai eu am umblat la iconita de jos si nu stiu ce am facut si amu nu merge sunetul