| anonim_4396 a întrebat:

Nu-mi merge suntetul la pc dupa ce mi-am reinstalat windows 8.1 pro.Am boxele aprinse, iar in bara de jos cand dau pe iconita imi scrie "DFX speackers 100%" dar tot nu imi merge sunetul si am si boxele aprinse. ajutati-ma va rog.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti trebuie VIA HD Audio Deck.Cauta pe google.

| Hitback a răspuns:

Scoate speecy piriform. Programul asta iti spune tot ce ai in pc. Bun deci du-te unde scrie audio. Vezi ce placa audio ai. O cauti pe google si downloadezi driverul audio.