| Anonim9999943565 a întrebat:

In camine la facultate de exemplu la facultate de farmacie sau medicina is multi betivi,drogati, persoana necivilizate? cate persoana trebuie sa stea intr-o camera?

1 răspuns:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Depinde... acum nu te gandii ca caminele sunt ca un bar, si intr-un bloc pot traii betivi si drogati. Unii ies pe holuri si ii vezi asa iar altii nu.intr-o camera de camin stauatatia "studenti " in functie de ce medie au. Daca tu ai media 7 stai cu mai multi, daca ai 9 sau mai mult stai cu inca cineva happy