| OaieBlonda a întrebat:

In cat timp ajunge o comanda de pe mercador? si livreaza si sambata si duminica? eu acum sunt la Suceava si ajung maine in oras. sa dau comanda acum sau cand ajung? funda.

Răspuns Câştigător
| Bogdanovici24 a răspuns:

Mercador e un site de anunturi.Tu trebuie sa iei legatura cu vanzatorul produsului pe care doresti sa-l achiziotionezi.Tot cu vanzatorul vei stabilii pretul(in caz de negociere), modalitatea de plata, tipul transportului(posta/curier/predare personala) toate detaliile le stabilesti cu vanzatorul.Salut.
P.S Funda? big grin

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mercador e un site de anunturi, nu livreaza nimic ei. Tu pur si simplu contactezi vanzatorul si te intelegi cu el la transport

| Mimy123 a răspuns:

Asta depinde foarte mult de ce discuti cu vanzatorul, si in cat timp trimite el comanda. De obicei dureaza in jur de 4 zile, dar din cate stiu, duminica in nici un caz nu va veni. Sambata nu stiu...e posibil sa se lucreze