| Didixu a întrebat:

Cum vi se pare Piatra Neamt? scuzati categoria dar am nevoie de raspunsuri urgent!

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

Un oras superb, l-am vizitat.In centru urci cu golndola pana in varful unui munte, in centrul orasului! De acolo vezi si orasele vecine, apele, dealurile complet superb.:X Si gradina zoo este frumoasa, am hranit ratonii cu kinder bueno laughing.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un loc unde se practica Dragoste si Sex la fel ca si in celelalte locuri.

| HellGirl666 a răspuns:

Este orașul meu favorit, având în vedere că este locul meu natal.