| 541730 a întrebat:

In cat timp credeti ca imi va creste parul asa de lung ca a lui Miley Cyrus? mentionez ca am parul un pic mai lung de umeri.

8 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

La fiecare 1 luna tunde un pic din varfuri, si leagati parul in coada.
App, Miley Cyrus are extensii :*

| curiozitatea a răspuns:

In 2 luni siigurhappy.
Si pentru cresterea mai rapida cumparas de la farmacie cu 4 lei cam asa. ulei de ricinhappy.
Funda?

| alexamealexa a răspuns:

Pai parul creste cam 1 cm si jumatate p luna...deci fa calcululhee hee

| FallenAngelM a răspuns:

Depinde si tipul de par pe care il ai...

| Babushka a răspuns:

laughing) ce obsedate sunt unele copile de tipa asta Miley Cyrus. De ce te multumesti sa fii o copie a ei? Fi originala si numai incercati s-o copiati.

| Tonny_7334 a răspuns:

2 luni maxim 6 luni lungi

| Ady_5089 a răspuns:

Nu ai nevoie sa stii...asteapta