| CocoLino_3056 a întrebat:

In cat timp isi fac efectul laxativele si cate pastile ar trebui sa pun intr-un pahar cu suc?

P. S. :vreau sa fac o gluma big grin

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce ai cu el/earaised eyebrows poate ca il/o dispretuiesti in vreun fel ca na nu puteam sa ne intelegem cu toata lumea insa glume de genul asta nu se fac nimanuistraight face tie ti-ar conveni? Gandeste-te si asa stii proverbul ala?winking "ce tie nu-ti place altuia nu-i face" deci mai intai gandeste-te la asta inainte de a face astfel de glume proaste.

| R_8074 a răspuns:

Glume d.astea nu se fac. E o prostie, eu zic sa nu, poate iesii rau de tot.

| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Este o glumea proasta sincer... dar daca chiar vrei sa faci asa ceva cauta pe google nu ne informa pe noi de planurile tale diabolice, pai nu?straight facestraight face