| Mya_4893 a întrebat:

In cat timp poti deveni expert TPU, de exemplu daca in doua luni esti un utilizator activ, dai cat de multe raspunsuri, si esti apreciat, poti deveni?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nimeni nu a reușit în acest mod. Expert poți fi și după un an de zile cu activitate constantă pe site, cu respectarea politicii și calitate în răspunsuri (inteligent/folositor) de minim 500 la număr.
Adminii sunt cei care decid, nu se ajunge cu una cu două!
Să ai succes!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimi draga Mya, expert TPU, este Legiuitoarea, are 1863 de raspunsuri, 4023 voturi folositoare, 9712 voturi amuzante, 4183 voturi inteligente si e pe locul 2 cu un punctaj de 1508763, deci mai avem de tocit degetele sa o egalam, s-au ma rog ceva pe aproapewinkingwave spor la tocit degetelehappy

| ChocaholicBi a răspuns:

Nu are un timp
Daca dai multe raspunsuri bune si oamenii iti dau mult doritele '' funtite '', ordinea de raspuns la o intrebare ( primul, al doilea, al treilea ), si voturile bune ( amuzant, folositor, inteligent ).
Sper ca te-am ajutat! Nu e usor sa fii expert TPU dar daca te chinui putin reusesti! Paa happy