| detty24 a întrebat:

cum poti deveni,, expert TPU,,? Trebuie sa ai cat mai multe raspunsuri castigatoare sau?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Ca sa ajungi expert TPU nu trebuie sa ai un numar exact de funde, de raspunsuri etc...Trebuie sa dai raspunsuri cat mai folositoare si inteligente care sa ajute cat mai mult.
Sunt cateva conditii obligatorii (sunt si exceptii):
sa ai minim 500 raspunsuri
sa ai minim 10% raspunsuri castigatoare adica un raspuns din 10 sa fie castigator.
Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai calitate în răspunsuri, să respecți politica site-ului și activitate constantă. Nu mai așa convingi adminii să te facă Expert TPU.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ca să ajungi expert TPU nu trebuie să ai un număr exact de funde, de răspunsuri etc.Trebuie să dai răspunsuri cât mai folositoare şi inteligente care să ajute cât mai mult.
Sunt câteva condiţii obligatorii (sunt şi excepţii):
-să ai minim 500 răspunsuri
-să ai minim 10% răspunsuri câştigătoare adică un răspuns din 10 să fie câştigător.
Te-am pupat!

| OtakuHere a răspuns:

Paai...ca sa devii expert TPU trebuie sa:
-pui mai putine intrebari
-sa dai multe raspunsuri(chiar daca nu au funda)
-cand raspunzi la o informare, informeaza-te mai mult, ca sa ai sanse sa primesti funda
-si sa votezi mult.
cam astea sunt. sper ca te-am ajutathappy