| Alexandru2002XX a întrebat:

In cate rate pot lua acest laptop la banca BCR.
http://www.pcgarage.ro/......dark-gray/

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Din cate vad site-ul ofera produse in rate cu BRD nu BCR-ul. Depinde de cat doresti/poti sa dai pe luna. Desi a lua in rate un laptop te ajunge cat unul mult mai mult performant. Pe cate luni mai multe se extinde rata ta lunara cu atat platesti mult mai mult. Mai bine iti pui bani deoparte si cand ii ai iti cumperi cu banii cash.

| BTWIN a răspuns:

Daca se pot face rate si prin BCR, banuiesc ca tot 12/24/36/48/60luni.