| TheSpecialOne a întrebat:

In cazul in care vreau sa incarc o cartela Vodafone care are activata o extraopriune, exista posibilitatea ca aceasta sa se plateasca in avans si pentru luna viitoare? Problema este ca banii pe care vreau sa ii pun pe ea sunt cu scopul de a fi trimisi cuiva, NU pentru a plati in avans extraoptiunea.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Din cate stiu, o extraoptiune, odata activata, expira la o data. Ea nu se poate plati in avans sau reactiva fara acordul tau (poate in caz extrem daca ti-ai dat acordul cumva, dar prea putin probabil)