| ElyK20 a întrebat:

La cartela cosmote; ce se intampla cu creditul daca nu ai extraoptiunea activata? Cum se consuma? Poti reincarca peste? adica daca am 5 euro sa mai incarc cu inca un euro ca sa fac 6?

Răspuns Câştigător
| Larisa a răspuns:

Daca inainte de a-ti incarca,cartela aveai o extraoptiune aceasta se reactiveaza automat. daca nu din cretitul pe care il ai vei fi taxat/a la minut pentru fiecare convorbire. daca iti mai incarci cu un euro asa cum ziceai, creditul se cumuleaza si vei avea6, dar reincarcarea minima este de3euro,un euro poti primi doar prin transfer de la o alta cartela sau abonament comso