| Maria_Cristina_1999_FA9Q a întrebat:

Am o problema cu o cartela de la Vodafone. Am primit-o cadou de la ei cu 6 euro pe ea, iar tipul de la Vodafone mi-a spus sa dau mesaj la 579 cu textul CREDIT daca vreau sa imi iau banii inapoi, ca deja-i activata extraoptiunea. Ma rog, am dat vreo 5 mesaje si tot nu mi-am primit cei 6 euro. Nu am consumat niciun minut/mesaj. Ce pot face?

1 răspuns:
| SimoonaD a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si spune'le ca vrei creditul, in locul optiunii. Operatorul va rezolva problema.