| friday a întrebat:

In cazul unei exmatriculari, poti reincepe anul urmator la acelasi liceu?

6 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Da... daca nu merge, incearca intotdeauna metoda cu "trebuie sa duci ceva"winking
bafta

| friday explică:

Nu e cazul meu, si respectiva e intr-a 9a, are absente.

| blabla5532 a răspuns:

10 clase sunt obligatorii deci ai sa maturi curtea scolii daca esti a 10a. in schimb din a 11a daca depasesti 40 absente esti exmatriculat si. incepi la anul. daca ai fi dat niste detalii poate te-as fi lamurit mai mult

succes

| ZeWsSs a răspuns:

Nu cred de obicei la o exmatriculare nu intrerupi anul iti schimbi liceul adica e ceva de genul ca ai interzis in acel liceu pentru ce ai facut.parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc tea exmatriculat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti dar daca te risti sa pierzi anul