| ApTvFilms a întrebat:

Salut, am o intrebare. Am auzit ca cazul unei exmatriculari din FACULTATE, exista o asa zisa penalizare in care nu te mai poti inscrie la o alta facultate timp de un an sau 2. E adevarat?
In cazul meu, actele in original sunt la mine, iar la facultate sunt in copii legalizate.

1 răspuns:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu e adevarat, dupa ce ai scos dosarul il poti infige la alta facultate in cea mai apropiata sesiune de admitere.

Singura chestie e ca daca era faculta de 3 ani si un an ai stat la buget si dupa te-au exmatriculat, la alta facultate mai poti face max 2 ani la buget.