| l0rre a întrebat:

In ce ati vrea sa va reincarnati?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Eu m-am gandit de multe ori la acest subiect.imi doresc sa cred ca exista reincarnare dar, deocamdata, sunt sceptica.Nu m-am gandit niciodata la ce mi-ar placea sa fiu intr-o viata viitoare, imi place aceasta. As putea sa o aleg din nou? As alege sa fiu o dansatoare orientala si totodata si prezentatoare la un post TV turcescbatting eyelashes

pupici pupicilove struck

15 răspunsuri:
| User a răspuns:

In Traian Basescu devil

| User a răspuns:

Hă hă hă devil

| Marii a răspuns:

Tot in mine. laughing

mira
| mira a răspuns:

Nu exista reincarnare.Chiar daca ar exista, ti-ar conveni sa fii o ganganie paroasa fara memoria vietii tale anterioare?

| ViVi a răspuns:

Intr-o pasare sa zbor libera big grin
oricum om din nou nu as vrea

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey daca ar trebui sa fiu animal as vrea sa fiu un mustang, un cal salbatichee hee Daca ar trebui tot om, atunci as vrea sa fiu Dalai Lama sau un vechi exploratorwinking

| me_3408 a răspuns:

Catelus sau tigroaica big grin

| Oktavian a răspuns:

Eu nu cred in reincarnare der daca aceasta ar fi real tot in om ca as avea mai multe privelegii decit animalele.

| juno a răspuns:

In caine. Nu as spera ca intr-o zi sa am un salariu mare si sa ma descurc in viata. M-as multumi si cu un bat aruncat. Nu mi-ar pasa daca stapanul meu este bogat sau sarac, harnic sau lenes, destept sau prost. Daca ar avea grija de mine si eu as avea grija de el. I-as insenina zilele, as invata trucuri doar ca sa spuna: "Good girl!". Poate as avea si relatia sincera de care, in viata mea ca om, nu o sa am parte niciodata. Deci, da, vreau sa fiu un caine. Labrador daca se poate laughing.

| sam a răspuns:

Pai cica amfost maimuta intr'o viata anterioara laughing

| 4LeafCloves a răspuns:

Eu nu o sa iti raspund ca nu cred si ca nu exista reincarnare. Inteleg intrebarea ca fiind o intrebare cu un raspuns potrivit.
Eu as vrea in pinguin. Asa vizitez si Polul Nord, ma dau si pe zapada :d.

| Lavy_4392 a răspuns:

Un fluture. chiar daca as trai decat o ziwinking :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pisica. sa fiu alintata, rasfatata smug mmm smug.

| assus a răspuns:

In barbat! desigurlaughing e cel mai palpitabil