| Crazyboy96 a întrebat:

In ce animal ati vrea sa va reincarnati intr-o alta viata?

22 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cum, nimeni nu vrea să fie porcul sau găina?

| NOname a răspuns (pentru floresdemayo):

Da, nici vacă, raţă, curcan, gaşcă sau capră.

| floresdemayo a răspuns (pentru NOname):

Haha. cui crezi că i-ar plăcea să i se spună... vacă? : ))
Fiecare ar vrea să fie un animal puternic, liber, pentru a nu risca să ajungă meniul cuiva.

| NOname a răspuns (pentru floresdemayo):

Am respect maxim pentru vaci. Nu e vina lor că sunt subapreciate de unii şi că li s-a dat o conotaţie negativă, tot de ăia care îşi bat joc de ele şi fizic.

Da', ca să fac haz de necaz, mă amuză ipocrizia asta: majoritatea carniştilor nu-şi recunosc greşelile, nici să-i dai cu capul de ele, da' totuşi nu vor să fie puşi în postura celor, pe care i-au transformat în sclavi şi îi torturează (dar, tot din spusele lor, nu e mare lucru ceea ce li se întâmplă, e ceva normal, iar ei, de fapt, sunt nişte victime inofensive şi răii vegani se iau de ei nemotivat).

| floresdemayo a răspuns (pentru NOname):

Știu, NOname. E un animal sacru și pentru hinduși.Ei o venerează mai mult decât noi. Și-apoi, oamenii își bat joc de orice, nu doar de animale. Unii își bat joc chiar de ei înșiși.

| RAY a răspuns:

In femeie

| Drimmero a răspuns:

Tigru,prea geniale animalele astea

| Fatamuntilor a răspuns:

Animalul de compania a unui presedinte de tara, nu conteaza care!

| SG1995 a răspuns:

Dacă ar fi posibil așa ceva, în câine de lup.

| justanotheruser99 a răspuns:

Leu sau vultur.

| GoldenZenith a răspuns:

Pisica.

| Deaad a răspuns:

Intotdeauna mi-au placut pisicile.
Cand eram mic mieunam si ma cataram prin copaci si pe casa.
Dar si cainii imi plac mult.
Mi-ar placea sa ma reincarnez pe rand in caine si pisica.
Nu conteaza cu ce se incepe.
Ori caine ori pisica, macar ma reincarnez in ambele.

| floresdemayo a răspuns (pentru Deaad):

Parcă te văd invadând teritoriul cățeilor. ))
https://www.facebook.com/thegfycat/videos/1827282077529459/

| Fatamuntilor a răspuns (pentru floresdemayo):

Imi venea sa imping mata de fundulet rolling on the floor

| ShaOfHatred a răspuns:

Intr-un urs.

| Yasmin875 a răspuns:

Într-o pasăre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e tot ce.mi lipsea, inca o viata...de câine!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cand ti-am zis sa nu iei ca marcheaza Arsenal in ambele reprize te-ai incapatanat,, vezi cum suferi aiurea? Pariuri iti trebuie... vorbesc din proprie experienta ca si pe mine ma scoteau cand ma incapatanam sa-i pun pe bilet

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nici nu iti imaginezi...Si acum ii injur.Auzi,tu,Osasuna mea!laughing
Asta e! Maine va fi mai bine.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Injura-l pe Wenger, aici ma alatur cu mare drag, ma bucur ca ai luat 2 saci si i-ai lasat deschisi acolo,, azi e City-Utd, cam dubios? ))))

| Roxana19aa a răspuns:

Într-un rechin