| Diana300 a întrebat:

In ce clasa sunteti, aveti profesori care obisnuiesc sa va spuna ceva de genu`: "Ce dracu aveti?", "Sa va ia mama dracu!" sau :Ce panarama de copil esti!" sau sa va faca prosti? Daca da, ati vorbit cu cineva despre asta, cu diriga sau parintii chiar?

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Daaaaa,profu' de geografie, e dus puțin omul... laughing
Am vorbit cu diriga dar, nu are ce să facă...se ceartă degeaba cu el, țăran, ce să-i faci.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Da am.Am o profesoara care ne spune copii facut in flori sau pentru alocatie sau retard. scuze expresia.Pa,pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut una nebuna de matematica, dar n-am avut niciodata probleme cu profii. Desi o data am incasat un pumn de la o descreierata profa de engleza si urla la copii, era langa mine si credea ca eu vorbesc. Am ramas masca, bine ca n-a avut putere si nu m-a afectat. Ca-i dadeam numai in gura pana uita romana si vorbea chineza fluent.
Nu au voie sa se comporte asa, o clasa plina de retardati poate fi tinuta sub control, daca profii sunt inteligenti si au nervi de otel. Cine nu-i apt de munca asta, sa-si caute alta munca. Dar elevii nu sunt obligati sa le suporte manifestarile astea, doar pentru. ca nu sunt in stare sa-si faca treaba cum trebuie.