| l0rre a întrebat:

In ce credeti mai mult:
Coincidenta sau soarta?

Răspuns Câştigător
| ✿puffa✿ a răspuns:

Soarta.Nimic nu e intamplator, fiecare avem un destin si un scop in viata. Mie mi se pare mai mult decat logica explicatia asta, cat despre coincidenta:nu pot coexista cele 2 "fenomene", asta dupa parerea mea.Cum am mai spus, nu exista coincidenta ci destin/soarta!

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In niciuna.Chestile astea sunt pentru oamenii mult prea slabi pentru a-si asuma consecintele propriilor fapteoh go on

| mgtow a răspuns:

Coincidenta

| Ana a răspuns:

Soarta

| danycosty a răspuns:

Coincidenta

| カルメン a răspuns:

Eu cred in coincidentabig grin dar cred ca uneori si in soarta dar mai mult in coincidentalaughing

| aty91 a răspuns:

Soarta.

| supergeniu a răspuns:

Soarta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta soarta. Daca e sa se intample ceva, se intampla.