| anonim_4396 a întrebat:

In ce liceu ati intrat? love struck Eo am intrat in Dimitrie Gusti x_x Astept raspunsuri de la noii colegi >big grin

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu inca sunt somer ma multumesc cu 8 clase si mai tarziu o sa fiu sofer profesionist, ma c. pe ele de studii nu-s facut sa am o cariera.

| Angelofdemon a răspuns:

Euu am intrat in dimitrie gustie la mate info happy. :*

| Scela a răspuns:

Nu o sa ai probleme cu colegii in liceu asta ^^ sunt super de treaba atat colegi cat si profi, sunt uni rai dar te obisnuiesti. am scapat de 1 an eu ^__^

| SickLove09 a răspuns:

Si eu am intrat in Dimitrie Gustilaughing

| roxanel_1758 a răspuns:

In caragiala :X :*