| BeTy14LoVeJesse a întrebat:

In ce reviste sunt articole cu Justin Bieber sau Jesse McCartney si postere pls in fiecare luna sa ma anuntati... mersi :* fundita:X

5 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Du-te la un magazin cu ziare si cere : revista cu justin bieber.
O sa-ti dea o revista intreaba numai si numai cu justin bieber si cu vreo 4 postere si un mega-poster, toate cu justin. Revista costa 7 sau 8 lei si iti da si un cadou. Eu am castigat un pix cu Justin.

Fundita?love struck

| DenisaDenisuk a răspuns:

Jesse McCartney cine mai e si asta? Pe Justin il stiu dar pe Jesse asta nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo special

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu mi se pare pera extraordinara muzica pe acre o canta cei doi...

| BeTy14LoVeJesse explică:

Pai acela l-am luat d multhee hee