| angelBlack00 a întrebat:

Ce statiune montana pentru ski ati alege? plzz cat mai multe raspunsuri( si nu poiana brasov).

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Eu merg la partia Kalinderu din Busteni de cativa ani si chiar imi place aceasta partie.E destul de lunga si este buna si pentru incepatori, nu doar pentru cei mai avansati, adica are si parti mai putin abrupte. Uite aici lista cu preturi de la telescaun:
1 urcare cu telescaunul dus -intors turisti adulti - 15 Ron/copii - 10 Ron
1 urcare schiori adulti 15 Ron/ copii- 10 Ron
5 urcari + 1 urcare bonus - adulti 75 Ron/copii - 50 Ron
10 urcari + 3 urcari bonus - adulti 150 Ron/copii - 100 Ron
Abonament 1 zi - adulti 250 Ron/copii - 150 Ron
Abonament 2 zile -adulti 400 Ron/copii - 250 Ron
Abonament 3 zile - adulti 550 Ron/copii - 300 Ron
Abonament 4 zile -adulti 650 Ron/copii - 450 Ron
Abonament 5 zile -adulti 750 Ron/copii - 600 Ron
Abonament intreg sezonul -1 adulti 2 500 Ron/copii -1 500 Ron
Uite aici si niste poze:
http://www.google.ro/......tp?/imgres