| kris666 a întrebat:

In ce tara a-ti vrea sa emigrati? de ce?big grin

Răspuns Câştigător
| FataDinVecini_3045 a răspuns:

As vrea pe viitor sa plec la New York, in SUA.Asta doar pentru ca viata acolo mi se pare mult mai lejera, oamenii mult mai ``fiecare-n treaba lui``, iar orasul efectiv ma fascineaza.

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

America desigur! love struck

pa-pa

| LolaKissTheGirl a răspuns:

In America pentru acolo este o alta lume. Si pentru ca vreau sa o cunosc pe idolul mea, Katy Perry si sa fiu juriu la American Idol, imediat dupa ce o sa ma fac actrita, tu?

| bkmad a răspuns:

Americaa. e o tara ok fiecare cu ce-l doare. oamenii sunt total diferiti de ce este la noi. asta clar. si + Mexic. de ce? imi plac traditiile mexicane:d

| kris666 explică:

Eu am avut o perioada in care imi doream sa ma mut la londralaughing. dar am fost acolo in vacanta, imi place orasul ala, dar am gasit mai multe motive pentru care sa nu ma mut acolo si m-am lecuitlaughing

acum, mi-as dori din tot sufletul meu sa ma mut in US, in LA sau New York, sunt doua orase diferite, dar fiecare mi se potriveste (oricum mai mult decat bucuresti)

| kris666 explică:

Anonim...stiu cat de oribil e la inceput, am testat pe pielea mea cum e sa stai printre straini, dar de ceva timp nu mai am prieteni in Romania, sistemul asta tampit ma omoara cu zile, nu mai pot, nu spun ca in alte tari e cu mult mai bine, dar eu sunt singura si aici, mi-ar fi mai usor sa fiu singura printre straini, in loc sa imi vad fostii prieteni zilnic:d

| AndreeaRoxy a răspuns:

As vrea sa traiesc in New York. Este cel mai mare vis al meu, dar cred ca m-as multumi si in Franta sau Germania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma...nu vrei sa emigrezi...eu sunt in Italia de 4 luni, si nu cunosc pe nimeni, nu am prieteni, la scoala nu ma baga nimeni in seama. Acum as da orice sa dau timpul inapoi dar din pacate nu mai pot face nimic!