| IrinaAniri a întrebat:

In ce zi a saptamanii apare revista cristale si pietre? mi-am cumparat azi primul numar, urmatorul cand apare?

6 răspunsuri:
| libertatea98 a răspuns:

Buna! Revista apare bilunar.Revista cred ca are data pe ea, vezi data! Rezista cred
ca va aparea dupa 1-2 sapttamani(depiunde daca intarzie)Funda?

| Serbanescu_Cristi_1988 a răspuns (pentru libertatea98):

Si la mine la fel am luat azi primul numar si nu stiu in ce zi din saptamana apare al doilea numar, pe revista scrie ca apare in fiecare saptamana.

| RockAngelZ a răspuns:

Urmatorul numar va aparea martia asta

| Serbanescu_Cristi_1988 a răspuns:

Si eu sunt la fel nedumerit fiindca si eu azi mi-am luat primul numar si pe revista zice : Colectia Cristale si Pietre apare odata pe saptamana dar nu zice si in ce zi a saptamanii. Poate cineva sa ma ajute?

| Consuela_Karinna_1987 a răspuns:

Apare saptamanal in fiekere zi de marti eu o cumpar saptamanal am ajuns la nr 6

| Alexandra_Bianca_1995 a răspuns:

Pe revista parca, scrie ca al 2. lea nr apare la 2 saptamani de la publicarea primului