| SunShinE_4449 a întrebat:

In cine aveti cea mai mare incredere si sa-i spuneti orice?(prieten/a, iubit/a, coleg/a, mama/tata etc...)

18 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, am incredere in prietenele mele cele mai bune, in mama, in bunica, si in D-zeu...sincer mare incredere nu prea am in nimeni, nici macar in mine de multe ori. Mi-am dat seama ca nu poti avea incredere nici in propria umbra uneori.Totusi exista persoane carora le pot impartasi ce simt si ma pot increde. Oricum e cam greu sa ai incredere mare in cineva, ca de multe ori cand de astepti mai putin si din partea unuia la care te astepti mai putin, poti avea surprize neplacute, e greu sa castigi incredere si usor sa pierzi!

| daii a răspuns:

Mama si prietena mea cea mai buna.happy

by daiiwinking

| JeSa a răspuns:

In Familie, mai ales in fratiorul meu, pe care'l iubesc ca pe viata mea, ar fi si iubitul.Pa,pa!

| Eu4EverX a răspuns:

In cea mai buna prietena!

| Paris a răspuns:

In oglinda (cand sunt eu in fata ei) happy

| broscutsaaa a răspuns:

Cea mai buna prietena, stiu ca niciodata nu m`ar putea dezamagi cu intentie.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

1-Prietena cea mai buna, desi ea, nu e asa''dependenta'' sa spunem de mine, cum sunt eu de eahappy... 2-iubit, 3 verisoare/mama cam asa.si am pus pe 1 prietenia'', pentru ca prietenii raman mereu cu tine, ceilalti nu se stie sigur. dar TU?

| Criiss16 a răspuns:

În cea mai bună prietenă, dar tu?

| Andutsaa a răspuns:

In cea mai buna prietena...si atat :X

| BabyPink a răspuns:

Pfff. în 2 prietene de-ale mele[2 fete superbe] şi în D-zeu.

| ÅñdRa a răspuns:

Cea mai mare incredere in mama, ea poate sa-mi dea cele mai bune sfaturi, si cred ca toate fetele ar trebui sa vorbeasca cu mamelehappy

| Alina_5575 a răspuns:

In momentul asta in nimeni(in parinti mai mult dar nu pot vb chiar orice)

| coSSmiN97 a răspuns:

Depinde cebig grin...mama si iubitabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| robyroby a răspuns:

In iubita si in parinti. Tu?

| Aerosmith a răspuns:

In nimeni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Otto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeutongue