| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

Voi aveti un prieten foarte bun caruia sa ii spuneti toate secretele? Adica:Aveti incredere in iei?(eu nu, pentru ca eu cred ca nu trebuie sa ai incredere in nimeni pt.ca prietenii vin si pleaca)

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

In sfarsit cineva cu capul pe umeri care stie ca nu trebuie sa aiba incredere in asa-zisii prieteni. Felicitari.
Nici eu nu am un prieten foarte bun caruia sa-i spun totul.De fapt nu am deloc prieteni pentru ca multi din ei m-au tradat.Prefer singura decat inconjurata de mincinosi si tradatori.Am doar un iubit de 2 ani jumate caruia ii spun totul, pentru ca e iubitul meu si curand vom fi sot si sotie :X

1 răspuns:
| NuCredd a răspuns:

Da, si am incredere in el pentru ca si eu stiu totul despre el. Eu sunt fata, el baiat, nu il plac, nu ma place. Si cu toate astea el e ca BFF-ul meu. Si am incredere in el pentru ca si-a lasat ''gasca'' doar ca sa ma ajute pe mine. happy