| blackmoon01 a întrebat:

In curand plec in Spania... vrrau sa stiu ce ar trebui sa iau la mine si ce nu ar trebui... va rog!:-)

Răspuns Câştigător
| Dutza_Andutza_1984 a răspuns:

Buna, in primul rand daca iti este greu cu limba iti poti cumpara un ghid de conversatie(costa pana in 15-20 de lei), o harta a orasului in care te duci, imbracaminte, incaltaminte, lenjerie..lucruri necesare unei excursii.
sper ca te-am ajutat :*

funda? happy

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Strictul necesar.Mergi sinngura? Nu cred, vorbeste cu persoana pe care o insotesti.

| Andrei_Andrei_1995_7eVC a răspuns:

Pai este necesar buletin (dacă ai împlinit 14 ani ), pașaport. Și dacă te refereai la lucruri trebuie sa ști ca bagajul de mân trebuie sa aibă cel mult 10 kg... Sper ca trăim ajutat... Funda te rog.

| blackmoon01 explică:

Va multumesc tuturor! :*