| AllexXtreme a întrebat:

Salut TPU! In curand o sa plec in Anglia, eu sunt in Spania si nu stiu unde trebuie sa fac testul covid? La ce spital daca e cineva din Spania si a facut acest test, eu sunt din Zaragoza, la orice spital se poate face acest test? Trebuie sa platesc ceva?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai gresit site ul. TPU e in Romania nu in Spania.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întrebi acolo medicii, nu putem noi de aici sa i ti spunem deoarece nu stim procedurile spaniolilor.

| AllexXtreme explică:

Am zis daca e cineva din Spania!