| doOry a întrebat:

In curand va fi ziua prietenului meu...Implineste 18 ani si nu am idee ce as putea sa ii cumpar...Imi dati voi o idee? big grin

Răspuns Câştigător
| Ana98 a răspuns:

Eu as zice sa-i cumperi un lantic de aur sau argint nu preea conteaza asta la baieti sau o bratara de argint ar fi ideala:*conteaza doar gestul la baieti

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi potrivit sa ii cumperi ceva care sa va lege intr-un fel, ceva special... o bijuterie de exemplu...multa baftalaughing