| Anonimă_5278 a întrebat:

Imi dati va rog cateva idei cu ce as putea sa ii cumpar prietenului meu? implineste 18 ani big grin

Dau fundita. happy

Răspuns Câştigător
| Claw a răspuns:

Ceva simbolic[o bratara, initiala lui]
ceva intim[stii tu laughing]
ceva care sa-l surprinda[o noapte voi doi la un hotel ceva...sa fie deosebitlaughingcu siguranta va aprecia cadoul]
eu nu stiu cred ca i-as lua un urs mare si ursul sa poarte un tricou cu poza voastra imprimatathinking
o bricheta mai sofisticata daca fumeaza
chiar nu stiu
atata timp cat il alegi cu sufletul cred ca nu conteaza cadoul...ci intentia
ii arata ca iti pasa de elbig grin

4 răspunsuri:
| devilll a răspuns:

Un ceas de mana multi barbati prefera asta

| lextim a răspuns:

Un ceas, un parfum

| ma7r1x a răspuns:

Avand in vedere faptul ca ai pus intrebarea in categoria "Dragoste si Sex", parerea mea ar fi sa ii iei un animalut de plus sau o inima de plus pe care sa scrie "I Love You" si un trandafir rosu. Dar, sa nu uit, asta este doar parerea mea, acum tu faci cum crezi tu ca e mai bine.

| sexiita a răspuns:

Fata o noapte salbatica de dragoste e cadoul cel mai potrivit