| OPRST a întrebat:

In curind va fi ziua prietenei mele vanessa.Vreau sa-i dau un cadou original sau sa-i organizez o petrecere surpriza. Ajutor
dau funditawinking

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Sa ii oferi un cadou original. Petrecerea oricum o sa o aiba daca voi veti fi cu ea.

| baddgirl a răspuns:

Hey
Ca sa-i faci un cadou original, fa-i ceva personalizat. Exista o gramada de statnduri unde ii poti lua ceva diferit.
E buna si ideea cu petrecerea surpriza, dar pe langa ea, ar merge de minune o chestie facuta de tine happy

| mitika12 a răspuns:

Poti sa-i faci un lantisor cu prima litera din numele ei!