| minioni a întrebat:

In fine este intrebare de fete, mi s-a intamplat sa-mi vina menstruatia de 2 ori in aceeasi luna, adica cat m-a tinut pe urma mi-a trecut 2 zile si iar mi-a venit, este ok?

1 răspuns:
| Marichui a răspuns:

Daca esti in primul an de menstruatie, este perfect normala dereglarea asta. Asa se intampla multor fete, ba vine la intervale prea mici, ori prea mari. In fond, nu ai de ce sa te ingrijorezi! Dar asteapta-te oricand sa-ti vina dereglat.
Sper ca te-am ajutat! :*