| mihailamariaelena a întrebat:

In jocul The Walking dead daca il cumperi primesti toate sezoanele incluse sau trebuie sa cumperi fiecare sezon in parte? Si il poti achizitiona si pe CD sau doar de pe steam? Il poti lua in asa fel incat sa-l poti instala pe orice calculator fara sa-l mai cumperi o data?

Răspuns Câştigător
| Eugen866 a răspuns:

Poti lua sezonul unu atat acum. cand se va termina al doilea cred ca vor da ambele la pachet

2 răspunsuri:
| Mediocre a răspuns:

Cred ca e pe sezon. Eu l-am achizitionat pe CD, si sincer nu-mi place. Ma asteptam la ceva tare, dar e un joc varza...

| Felix_Ursu_1990 a răspuns:

Trebuie sa cumperi ambele sezoane de pe steam sau cd.nu stiu daca trebuie sa cumperi fiecare episod sau DLC.Eu le am pe amandoua crakuite de pe net si au toate episodele. daca vrei poti sa le iei de pe Install guide games.com