| Dumitrescu_Amalia_1996 a întrebat:

In legatura cu dieta Scarsdale http://www.eva.ro/......24375.html de ieri si pana azi am slabit 300 grame de ce doar atat ieri am inceput-o, o prietena mi-a zis ca ea a slabit in 7 zile 5 kg [azi mam cam abatut de la program am mancat un pachet de biscuiti belvita in plus si 2 bomboane mentolate] Crede-ti ca o sa slabesc in cele 7 zile de dieta macar 4 kg?

1 răspuns:
| IuliaIvan16 a răspuns:

Ai grija. Sa nu se complice starea ta. e posibil sa te ingrasi mai mult decat sa slabesti.