| Dumitrescu_Amalia_1996 a întrebat:

Tin dieta Scarsdale de ieri si am slabit 300 grame, pana ajung la a7 zi pot da jos macar 4 kg? [ tin sa recunosc azi am mancat un pachet de biscuiti belvita cu cereale si lapte erau biscuitii [am mancat deoadata cu fructele cand trebuiau] si seara cand trebuia sa mananc piept de pui [l-am mancat] am mancat si un Fitness cu cerealea are ceva daca am mancat aceste lucruri in plus? si pot da jos 4 kg?

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la nutritionist nu sa tii o dieta de pe net sau din auzite. Bafta!