| Dumitrescu_Amalia_1996 a întrebat:

Buna eu tin dieta Scarsdale http://www.eva.ro/......24375.html de ieri si am slabit 500 grame. Dar azi dupa masa trbuia sa mananc doar fructe am mancat si un pachel de biscuiti belvita cu lapte si cereale [se zice ca acesti biscuiti nu prea ingrasa] si pe la ora 4 un Fitness doar cu cereale fara ciocolata {asta nu era in program ] si la ora 5 terbuia sa mananc peste sau piept de pui eu am mancat piecpt de pui 3 felii cat ou de gaina si o felie de peste la fel de mica credeti ca am exagerat? si Apropo este buna dieta pot slabi cu ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ReSp3c7 a răspuns:

DA, Sigur poti slabi!, doar sa mentii aceasta dieta asa cum ai facut-o si pana acum. si totul va fi bine:* succes!

| Alexutzu1996 a răspuns:

Da intr-adevar dieta este buna Sora mea a folosito undeva la 2-3 luni si a pierdut vreo 15-20 kg Este foarte buna Sora mea avea 75 kg acum are putin peste 55kg, Sfatul meu este sa o folosesti dar nu asa cum este acolo ca vei ajunge grav... mai manaca si ceva de pofta cand e dar asta nu inseamna din 10 in 10 min manci 1 ciocolata baga si tu acolo 4-5 cubulete de ciocolata pe zi... ca sa nu-ti pierzi chiar tot smug bft

| Darius3 a răspuns:

Da ii ok, sa nu mananci carne de porc cartofi prajiti si din astea fastfood... daca manaci oua, iti recomand fierte