| Alien a întrebat:

In loc de a avea grija de un caine/pisica/papagal etc ai infia un copil?

Răspuns Câştigător
| Roxy a răspuns:

In nici un cazhappy
Catelul sau pisica nu plange din orice ***happy si nici nu costa atata de multbig grin
Copilu zbiara din orice si ii trebuie si haine si mancare si jucarii(ca deh e copil, nu sa juca cu piciorul de lemn de la pat)...
Acuma la 16-17 ani prefer un animal decat un copil... dar in vitor sti ca te faci fericita si pe tine si pe altcineva.Salvezi pe cinevahappy
Eu sunt sportiva si dupa atatia ani de munca mie un pic mila de corpul meu sa il "distrug", ehh sa nu zic distrug sa il schimb bruschappy
big grin
Dar vedem ce o sa se intample in viitor

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Faci statistici pe site?
Poate că aș vrea pe amândouă!
Pa, pa.

| Emma a răspuns:

Pfffstraight face
Nu`i deloc acelasi lucrusadUn copil implica responsabilitate...straight face
Eu una n`as face asta, acum fiecare cu parerea luiwinking. paawave

| NuAmHabar a răspuns:

Cred ca un copil e responsabilitate foarte mare, si ar trebui sa ii infiezi doar atunci cand stii ca esti pregatit pshic si esti stabil financiar!

| davidwarner a răspuns:

Sa cresti un copil implica mult mai multa responsabilitate decat sa cresti un animal de companie. Si nu toata lumea poate sa infieze un copil. In plus unui copil trebuie sa iti dedici tot timpul(si banii big grin), unui animal este de ajuns sa ii dai de mancare si sa te joci cu el ceva timp pe zi. Nu as infia un copil, am un catel imi ajunge.

| Georgiana_4310 a răspuns:

rolling on the floorDoamne! Tu compari cresterea unui copil cu a unui animal? Infierea unui copil este o responsabilitate, la fel si cresterea si educarea lui.Ca sa-ti raspund la intrebare, da as infia un copil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A infia un copil este o responsabilitate foarte mare in comparatie cu a avea grija de un caine/pisica/papagal.
Nu toti sunt in stare sa infieze un copil, in schimb oricine poate avea grija de un papagal. A infia un copil necesita foarte multe lucruri.Educatie,bani,responsabilitati,griji...dar si iubire foarte multa. Acum asa avea grija de un caine. Poate cand mai cresc pot spune ca as infia un copil.