| paul9923 a întrebat:

In maxim 2 saptamani trebuie sa imi cumpar un telefon de la Orange cu prelungire de contract pe 12 luni. Am optat pentru Samsung Galaxy Ace si Lg Optimus L7. Dar problea e ca nu stiu care sa il iau. As dori pro si contra pentru fiecare telefon. pentru cele mai multe ttistici dau funda. Multumesc

1 răspuns:
| iDangerous a răspuns:

Personal am acel LG din decembrie şi toate persoanele pe care le cunosc care au Samsung, chiar dacă diferă modelele, s'au plâns de diferite probleme care le'au întâmpinat. De exemplu cuiva i s-a stricat acumulatorul din a3a zi şi a încercat să îl încarce prin cablul usb până să îşi cumpere altul, dar se încărca doar din anumite poziţii =.= După ce şi'a luat alt acumulator, nu ştiu dacă are legătură, dar a început să i se blocheze telefonul. Plus că îi merg destul de greu anumite aplicaţii / jocuri, gen Temple Run. Mă rog. Eu nu consider samusung o firmă bună, cel puţin din punct de vedere al telefoanelor. Eu personal cu LG'ul nu am avut niciun fel de problemă. Întradevăr acum mi se mişcă ceva mai greuţ dar e din cauză că am foarte multe aplicaţii. :/ Eu aş alege LG'ul în locul tău. : D Mereu am avut telefoane de la LG şi mi l'am schimbat cam odată la 2 ani, dar încă merg toate. Acum depinde şi cum ai tu grijă de el.