| anonim_4396 a întrebat:

In numele utilizatorului annakarenina pun o intrebare, scuze dar ea si-a pierdut ochelarii si nu mai vede bine are 4 sau 5 la vedere si nu stie cum sa ii spuna parintilor.De ieri 15 februarie i-a pierdut poate la scoala sau poate i-a aruncat cu un pachet de biscuiti la un gunoi public, ea nu stie cum sa le spuna parintilor si nu i-a gasit nicaieri, solicit ajutor de la toti userii va rog va dau funda.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Bine ...hai toti userii sa ne organizam si sa cautam prin toate gunoailele din tara dupa ochelarii lu annakarenina (elexagagica sa ia toaletele...).( eu va coordonez de pe margine )

| ThrustMe a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa le spuna pentru ca intr-un final isi vor da singuri seama...