| mariaalessandra a întrebat:

In primii 10 ani, care dintre canalele de desene animate le vizionati mai des?

10 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Cand eram mica ma uitam mai mult la Cartoon Network - de obicei tin minte ca vedeam laboratorul lui Dexter si fetitele power puff rolling on the floor. Bineinteles mai vedeam si Tom si Jerry dar am zis sa nu mai pun desenul asta, ca inca ma uit la el laughing.
Dar tie ce desene ti-au marcat copilaria?

| mariaalessandra explică (pentru AnonimaOk):

Minimax.Unii spun ca e de copii mici, dar daca stii la ce sa te uiti nu e asa.INCA MA MAI UIT LA SERIALELE PREFERATE.De pe C.N.doar la Tom si Jerry ma uit/uitam la el.

| AnonimaOk a răspuns (pentru mariaalessandra):

De pe minimax imi placea cand dadea Povestiri din cripta si Misterele din Providence, sau alea cu inconjurul pamantului in 80 de zile... ce vremuri puppy dog eyes

| HolyPotato a răspuns:

Cartoon Network si Jetix (care pacat ca nu mai exista). Acum sunt numai tampenii pe cartoon network dar ma uit laTom si Jerry. Sunt desene nemiritoare :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disney Channel, care se numea cand eram eu mica Fox Kids -> Jetix.happy

| Lorena7712 a răspuns:

Eu am vizionat Disney Channel :3

| TaLyDa a răspuns:

Eu atunci vizionam Disnney channel.laughingParca si acum imi amintesc cand ma uitam la Hannah Montanalaughing)

| Margot a răspuns:

Fox Kid's, actualul Disney Channel happy

| CrissVlad13 a răspuns:

Disney Channel e cel mai vizionat.

| PandAndreea a răspuns:

Cred ca minimax jetix si cartoon network