| Alinaga a întrebat:

In primul rand nu stiu daca am pus la categoria corecta. daca nu, imi pare rau, dar nu am stiut unde sa pun intrebarea.am un Samsung galaxy s2 sila setari-afisare nu imi apare optiunea procentaj baterie.aceasta optiune nu exista.ce pot sa fac? e telefonul defect sau trebuie sa ii fac alte setari? l-am cumparat de curand din altex, nu este la mana a2 a ca sa zic ca l-am luat defect.va rooog ajutati-ma!

1 răspuns:
| MEduard a răspuns:

Este acolo la BATERIE jos de tot. Trebuie să existe. Nu are cum.