| coolgeo98 a întrebat:

Astazi, mi am cumparat telefonul Samsung galaxy gio. In primul rand vreau sa stiu daca este bun si in al doilea rand cand il conectez la calculator prin cablu de date ( normal) nu mi apare nimic. Am avut inainte un HTC wiltfire s si cand conectam imi aparea ceva la notificari. va rog ajutor. FUNDA

Scuze categoria ( cred)

Răspuns Câştigător
| OSC a răspuns:

Trebuie sa instalezi driver-ul de pe cd-ul telefonului ca sa-ti recunoasca cablul usb! Funda?

5 răspunsuri:
| Dem0N a răspuns:

Salut daca tot suntem la intrebare asta imi spui si mie cat costa la liber daca are wi-fe(sau 3G) si de cat e camera poate imi iau si eu

| coolgeo98 explică (pentru Dem0N):

La liber era 620 lei ...are wifi si camera este de 3

| Robertofachiru a răspuns:

E bun...are un coleg...

| Veronici a răspuns:

Dupa parerea mea este bunicel...iar la galaxy`uri in general pentru a`l putea conecta trebuie sa "cobori" bara aia cu notificari dupa ce ai bagat cablul si sa dai la conectare USB iar apoi de la calculator mergi in my computer si mi se pare ca e (Hhappy si cand dai dublu-click acolo o sa-ti apara toate folderele din telwinking

| coolgeo98 explică (pentru Veronici):

Nu imi apare nimic la notificari...cred ca trebuie sa umblu in setari